Ova Mah. Tekel Cad. Modern San. Sitesi B Blok No:19 Seyhan / ADANA

Turkish English Arabic Russian

Misyon:

Müşteri memnuniyeti, hizmet ve kalıcı müşteri sayısını arttırmak için; müşteri istek ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde saptayıp, en iyi kalitede, en uygun maliyetle, en kısa zamanda cevap verebilmek ve karşılıklı güven ve saygıya dayalı ticaret anlayışı ile ilerlemek.

Vizyon:

Bi-plast Plastik Mühendislik. San ve Tic. Ltd. Şti. olarak benimsediğimiz ticari ahlak ile büyüyerek, bölgemizde lider konuma gelmek ve Türkiye’de itibarlı, güvenilir ve saygın firmalar arasına girmek.

Kalite Politikamız:

Biz müşteri ihtiyaç ve beklentilerini zamanında, yüksek kalitede ve düşük maliyetli ürünler ile karşılamayı amaçlarız. Tüm kaynakları verimli kullanarak, rekabet gücümüzü ve pazar payımızı arttırmak için ürünlerimizi ve süreçlerimizi sürekli iyileştiririz. Kalite sisteminin sürekli gelişmesi için personel motivasyona eğitimine önem veririz.Kalite hedeflerimize ulaşabilmek için, ISO 9001 kalite yönetim sisteminin tüm gerekliliklerini benimser tüm çalışanların katılımı ve bağlılığı ile sistemi sürekli etkinleştirip sektörde kalite lideri olmayı hedefleriz.

Çevre Politikamız:

Proseslerimizi yerine getirirken, çevre ile ilgili tüm yasal şartları yerine getirmek ve gerekli düzenlemeleri yapmak,
Üretim ve hizmetlerimizde doğal kaynakları, enerji ve hammadde kullanımını ekonomik ve verimli bir şekilde yapmak, atıklarımızın geri kazanımı ve yeniden kullanımını sağlayarak atık oluşumunu en aza indirmek,
Çalışanlarımızın, müşterilerimizin, taşeronlarımızın çevrenin korunması ve çevre kirliliğinin azaltılması konularında çevre bilincini geliştirmek için gerekli eğitim bilinçlendirme faaliyetleri yapmak,
Çevre yönetim sistemimizi ilgili taraflara açık tutarak, toplumsal bilinçlenmeyi sağlamak
Kalitemizden ödün vermeden çevreyi göz önünde bulundurarak faaliyetlerimize devam edeceğimizi taahhüt ederiz.